Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Camdaki Kız Muzo Kimdir

Gerçek bir hikayeye uyarlanıp karşımıza çıkan dizi olan Camdaki Kız dizisine Koroğlu Ailesi’nin üyesi, Sedat’ın kardeşi olan Muzo, dizide şu ana kadar ismi sürekli geçmiş ancak kendini hiç göstermemişti. Odasından çıkmayan, konuşmayan bir karakter olan Muzo’yu kimin oynayacağı konusunda henüz bir bilgi elimize ulaşmamıştı, dizinin izleyenleri tarafından merak konusu olmuştu. Muzo kimdir sorusu 22 Nisan Perşembe günü yayınlanacak yeni bölümde son bulacağına benziyor.

CAMDAKİ KIZ MUZO KİM?

Son zamanlarda adını Acun Ilıcalı’nın kurduğu dijital platform exxen’de boy gösteren yakışıklı oyuncu “@EnisArıkan” isimli bir programıyla duyuran Enis Arıkan, 3 Ocak 1983 tarihinde İstanbul’da doğmuştur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümü ve Gösteri Sanatları Performans Bölümü’nden mezun olmuştur. Şebnem Bozoklu ve Ezgi Mola gibi ünlülerle sınıf arkadaşı olduğu biliniyor Enis Arıkan, bugüne kadar çeşitli reklam projelerinde ve dizilerde rol aldı.

ENİS ARIKAN KİMDİR?

Enis Arıkan asıl çıkışını ise Gülse Birsel’in yazdığı ve başrollerini oynadığı Sarp Apak gibi başarılı isimlerin paylaştığı Jet Sosyete dizisiyle yaptı. Bu dizide canlandırdığı Tony karakterine hayat vermiş ve sevilen Enis Arıkan, annesinin videolarını da paylaştığı ve eğlenceli Youtube ve instagram videolarıyla da gündemdeki yerini koruyor.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla