Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Kubilay Aka Hayatı

Son zamanlardaki oyunculuğu ile adından söz ettiren Kubilay Aka çukur celasun yani bildiğimiz rolüyle en son yaptığı rap müzik ile dikkatleri üzerine çekti.Yaklaşık 2 bölüm önce çukur’daki rolünde ölerek ayrılan kubilay aka aradan çok süre geçmeden show tv’de yayınlanacan camdan tavanlar dizisinde başrolü kaptı.

Kubilay Aka Kimdir Hayatı Nasıl ?

Yakışıklı oyuncu Kubilay Aka 1995 yılında İstanbulda dünyaya geldi, Lise yıllarını İstanbulda okuduktan sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Havaalanı bölümünden mezun olduktan sonra kendi mesleğinde çalışmaya başladı.Bu süreçte oyunculuk merakı üzerine eğitimler almaya başladı.Kendisini Vatanım Sensin dizisinde televizyon ekranında görmeye başladık.Bu şekilde oyunculuk açısından merdivenlerdeki basamakları geçmeye başladı..

Kubilay Aka Çukur Celasun Kaç Yaşında

Yakışıklı oyuncu 1.83 boyunda 77 kg ağırlığındadır.Koç burcu olduğu biliniyor, ayrıca Miray Daner gibi kendiside oyuncu olan güzelle sevgili oldular.2 kez ayrıldıktan sonra aşıklar tekrar birlikte olup 3 kez bir araya geldiğ söyleniyor..Bir önceki konumuz İmparator Evlendi yazımızı okuyabilirsiniz.


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla