Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Şampiyon Kim Olacak

Yaşadığımız bu coronavirüs nedeniyle bu sene herşeyi tam manasıyla yaşayamadık.Bunlardan biride günümüzde futbol..2020-2021 sezonu tüm takımlar gayretle mücadele ettiler..

Tabiri caizse bu akşam yani 15 Mayıs 2021 tarihinde saatler 20:30 gösterdiği dakikalarda ard arda şampiyonluk mücadelesi veren Beşiktaş Galatasaray Fenerbahçe şampiyonluk maçına çıkacaklar.Bir Beşiktaşlı olarak tabiki bu sezon alnımızın akıyla şampiyonluğu hak ettiğimize inanıyorum.Fakat olmadık puanlar kaybedince rakiplerimiz yanımıza kadar geldiler.Özellikle son haftalardaki performansıyla gerek Gs kulübü akabinde Fenerbahçe Emre Belezoğlu’nun teknik direktör olduktan sonraki hızlı yükselişi bunu körükledi..

15 Mayıs Cumartesi akşamı kavgasız gürültüsüz kim iyi oynarsa hak ederse kalbimden geçen dileğim odur ki Şampiyonluğu hak eder kazanır..Bütün camialara şimdiden başarılar dilerim..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla