Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Somer Sivrioğlu Kimdir

Masterchef üç jüri üyelerinden biri ve çok merak edilen insanlardan biri olan Somer Sivrioğlu‘nu merak edenler için kısaca hayatını kısaca anlatmaya çalışacağım..

Masterchef’in sempatik jüri üyesi olarak hafızalara kazınan Somer Sivrioğlu 25 Mayıs 1971 tarihinde İstanbul’da doğdu, 1995 yılında akademik kariyer yapmak için Avustralya şehrine gitme kararı almıştır. Ardından Sivrioğlu, master yaparken aynı zamanda şeflik kariyerine başlayarak ikisini bir arada götürmüştür. Bir süre restorant zincirlerinde yöneticilik yapıyor daha sonra Sydney’de oldukça ünlü bir klasik Türk mutfağına ait lezzet bulunan restoranını açmaya karar vermiştir. Efendy adındaki restoranı büyük başarı getirince daha sonra Anason adında ikinci şubesini açmıştır..

Somer Şef‘in şubeleri Balmain ve Barangaroo bölgelerinde yer alıyor. Ünlü şef Türk mutfağını dünyaya tanıtan başarılı şeflerden biridir Somer Sivrioğlu Üç yıldır Masterchef Türkiye’de Mehmet Yalçınkaya ve Danilo Zanna ile jüri üyeleriyle beraber bu programda yer almasıyla daha çok tanınmıştır..Bir önceki konumuz Masterchef Dilara Başaran yazımızı okumanızı ve bu konuyla alakalı yorumlarınızı bekliyorum..Mobil Sohbet olarak sizlere şef’i tanıttık, diğer jüri üyeleride yakında sizlerle paylaşacağım..


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla