Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Fahrettin Koca Kimdir

Fahrettin Koca Kimdir, size kısaca anlatmaya çalışalım.

Son zamanlarda adını hergün duyduğumuz ve yakından takip ettiğimiz insanların başında yer alıyor Sağlık Bakanımız sayın Fahrettin Koca, sanırım medya tarafından  en popüler takipçisi olan kişi ilan edidi.

Fahrettin Koca Kimdir Hayatı

Sağlık bakanımız sayın Koca 2 Ocak 1965 yılında Konya’nın Kulu ilçesinde doğmuştur.Tıp doktoru aynı zamanda iyi bir siyasetçidir.

Fahrettin Koca Hayatı

İlk ve orta öğrenimini kendi doğduğu yerde Konya’nın Ulu ilçesinde yapan Koca, lise öğrenimi için Bursa Erkek lisesinde okuyup orada öğrenimini tamamlamıştır.Daha sonra üniversite yılları İstanbul Tıp Fakültesinde 1988 yılında mezun olup tıp doktoru ünvanına hak kazanmıştır.

İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesinde çocuk sağlığı ve hastalıkları ana bilim dalını orada tamamlamış, 1995 yılında çoçuk sağlığı ve hastalıkları Uzmanı olarak hayatına devam etmiştir.Türkiye eğitim sağlık ve araştırma vaktı yani TESA araştırma vakfı kurucularındandır.

Fahrettin Koca Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan tarafından uygun görülüp, 10 temmuz 2018 yılında yemin ederek Sağlık Bakanı olarak göreve başlamıştır.

Çok iyi bir baba olan Koca, evli 4 çocuk babasıdır.

Ülkemizde yaşanan virüs olayından sonra en çok tanımak istediğimiz insanlardan biri olan,Fahrettin Bey en çok takip ettiğimiz ve can kulağıyla dinlediğimiz insanların başında geliyorBizi aydınlattığı için, gerekli hal ve tavırlarıyla şüphesiz herkesin beğenisini kazanmıştır.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla