Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

İbrahim Bülüç Evinden Kaçtı

Üniversite sınavı kötü çıkınca ortadan kayboldu..

Güncel bir haber ile daha karşınızdayız.Antalya Serik ilçesinde yaşayan Bülüç ailesinin oğlu İbrahim Bülüç 23 yaşında bu sene girdiği üniversite sınavına girmişti, dün sınav sonucunu öğrenip kazanamadığını anlayan İbrahim annesine ben sonuçlara bakmaya gidiyorum dedi ve geriye dönmedi..

Kendisinden haber alınamayan İbrahim Bülüç’ün neden evi terk ettiği bilinmiyor.Evindeki eşyalarıyla beraber çantasını alan genç vatandaşımız 36 saattir evine dönmedi ve kendisinden haber alınamıyor.

Annesi Güler Bülüç, oğlum 36 saattir evine gelmeyince kayıp büro amirliğine başvuru yaptık, ama şu ana kadar haber alamadık dedi.Oğluna seslenen Annemiz Dön Oğlum evine.Allah rızası için görenler ve duyanlar lütfen bize haber versin diyerek hasretini dile getirdi.

Güler Bülüç oğlunun YKS sınavına geçen senede girdiğini kazanamadığını, oğlum bu sene kazanırsın dert etme dediğini ağlayarak söyledi.Bu sene ise İbrahim Anne sınavım çok güzel geçti inşallah kazanacağım demesine rağmen sonuçları öğrenince hüsrana uğradı.Evi terk eden genç vatandaşımızın en kısa sürede evine dönmesini biliyor, Ailesine sabırlar diliyoruz.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla