Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Masterchef Çağla Kimdir

Masterchef Çağla Levent Kimdir.

Masterchef Türkiye yarışmacılarından olan Çağla Levent hakkında sizler için araştırıp bilgiler topladık, onu paylaşmaya çalışacağız.

tv8 programında yayınlanan programda Çağla Levent Kimdir onu tanıyacağız.Masterchef Türkiye yarışmacılarından Çağla Hanım 31 Yaşındadır.Ankarada ikamet etmekte olan Masterchef Çağla yemek yapmasını çok sevdiğini açıklıyor.Elinin lezzetine güvendiğini açıklayan yarışmacı üzgün olduğu zamanda, mutlu olduğu zamanlarda kısacası şartlar ne olursa olsun yemek yaparken kendini çok mutlu hissettiğini ve yapmayada devam edeceğini söylüyor.

Çağla’nın 13 yaşında bir kızı ve 11 yaşında bir oğlu vardır.Evinde ayrıca 3 kedi beslediğini söyleyen yarışmacı online meze satışı yaparak geçimini sağlamaktadır.

Daha küçük yaşta 5 yaşında Annesi ile Babasının ayrıldığını dile getiren Çağla Levent, zor bir yaşam sürecim oldu.Kardeşlerimi ben büyütmek zorunda kaldım, o yüzden küçük yaşta yemek yapmayı öğrenmeye başladığını, yaptıkça keyif aldığını söylemektedir.

16 yaşında mecburen evlenmek zorunda kaldığını açıklayan Çağla Hanım, babasının ölüm tarihinin Masterchef’e katıldığı günün olması nedeniyle buruk yarışmaya geldiğini söyledi.Son olarak evliliğinin anlaşmazlıklardan ötürü bittiğini ve ayrıldığını, çocukları büyütmek için tek başına hayat mücadelesini verdiğini sözlerine ekledi.

Bu konuyla alakalı aşağıdaki kutucuğa yorumlarınızı bırakabilirsiniz.Dilerseniz sohbet mobil sitesi sanal yazılı chat yaparak yeni arkadaşlıklar kurabilirsiniz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla