Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Masterchef Junior Başvuru Formu

Masterchef Junior Başlıyor..

Televizyon programlarında en çok izlenen ve reyting rekorları kıran masterchef yarışmasında en son yapılan oylamada Ayyüce elenmişti.Mehmet şef bu duruma çok üzülüp yarışmasına sarılarak ağladı, bu şekilde vedası herkesi üzdü ve reytingler tavan yaptı diyebiliriz.

Bu haberin ardından size sürpriz bir yarışmayı daha anlatmaya çalışacağız.Masterchef junior’ların yarışacağı bir program daha yapılmaya hazırlanıyor.Büyük yetişkin insanların kıyasıya yarışı sonrası böyle bir fikir ortaya çıkaran Acun Ilıcalı ve ekibi şimdiden hazırlıklara başladı.

Masterchef junior yarışması ne zaman başlayacak ?

Yarışmanın ne zaman başlayacağı daha açıklanmadı, fakat tv8 resmi sitesinden başvuru yapmak isteyenler masterchef junior başvuru alanını görmeye başladılar.Şimdiden alt yapı çalışmalarına başlayan ekip yapılan başvuruların arasından eleme yaparak yeni katılan arkadaşları seçecekler.Yakın bir süre içerisinde yarışmanın ne zaman başlayacağı açıklanacağı konusunda bilgi edindik.

Belirli soruların ardından başvuru formunu doldurup bu yarışmaya çocuklarınızı kayıt edebilirsiniz.

Masterchef junior başvuru formu için : BURAYA TIKLAYIP formu doldurun ve sizi çağırmalarını bekleyin..

Masterchef junior başvuru video formu için : BURAYA TIKLAYIP açılan sekmede formu doldurup sizi çağırmalarını bekleyebilirsiniz.

Sevilen ve en çok izlenen Masterchef yarışmasına çocuğunuzun katılmasını, becerilerini görtermesini iyi bir aşçı olabilmesi için kendisini geliştirmesini isterseniz bu programa katılıp yarışmasını sağlayabilirsiniz.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla