Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Hasan Can Kaya Kimdir

Hasan Can Kaya Kimdir kısaca tanıtmaya çalışacağım.

Yılbaşı özel tv8 de yayınlanan programına çıkan Hasan Can herkesin ilgi odağı olmaya başardı.Herkes gibi bende merak edip araştırma yaptım, bunların neticesinde burada paylaşmak istedim..

Hasan Can Kaya Vikipedi

16 Aralık 1989 yılında İstanbulda dünyaya gelen stand-up’çı Güngören ilçesinde doğdu.Aslına bakarsanız asıl mesleği türk komedyeni olarak gözüksede, kendisinin asıl mesleği senaristliktir.Senaryolarla uğraşan ve yazan Hasan Can Kaya, arkadaşlarının zorlamasıyla beraber stand-up yapmaya başlamıştır.31 yaşında olan senarist ilk kez Leman Kültür Beşiktaşta komedyenliğe ilk adımını atmıştır.Kısa sürede bir ivme kazanan Hasan Bey, daha ileriye gidip 2020 Ocak ayında Konuşanlar Talk adında bir program yapmaya başladı.

Bu gidişatını gören Acun Ilıcalı’da yılbaşı özel programına kendisini davet etti.Akabinde yeni projesi Exxen kanalında kendisinin stand-up yapması için teklif götürmüş anlaştıktan sonra Ocak ayında programlarına devam edecektir.

 

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla