Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Survivor İsmail Balaban

Survivor 2021 İsmail Balaban Kimdir..

Yeni yıla girmemizle survivor 2021 yarışmacılarını merak edenler haylice olduğunu düşünüyorum.Ünlüler survivor İsmail Balaban hakkında duymak istediklerinizi hayatını neler yapmıştır gibi merak edilen soruları sizler için araştırdım, ve paylaşıyorum.

İsmail Balaban Kimdir Vikipedi

Ünlü pehlivanlarımızdan biri olan İsmail Balaban 3 Eylül 1987 yılında Türkiyemizin güzel illerinden biri olan Antalyada doğmuştur.Çok tanınan ve bilinen Kırkpınar Yağlı Güreşlerinde 2 kere birinciliği olan Balaban, iki kez başpehlivan olup adından söz ettiren birisidir.2013 yılında ise Ali Gürbüz ile kıyasıya bir yarışta olan ünlü pehlivanımız Gürbüz’ün doping testi pozitif çıktığı o senede birinciliği kendisi hak kazanmıştır.

Bunların yanı sıra 2019 yılında gerçekleşen Elmalı Yeşilyayla Yağlı Güreşlerinde final oynamaya hak kazanmıştır.İsmail Balaban Survivor macerasında şimdiden kendisine başarılar diliyor, sakatsız sağlıklı bir survivor geçirmesini temenni ediyoruz.Bir diğer survivor yarışmacısı >Barış Özbek << buraya tıklayarak öğrenebilirsiniz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla