Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Survivor Hanzade Kimdir

Survivor 2021 Gönüllüler yarışmacılarından uzun süre tv8 kanalında çalışan Hanzade Ofluoğlu kimdir tanımak istermisiniz.

Survivor 2021 Hanzade Ofluoğlu Kimdir..

Kendi tanıtımında bahsettiği gibi 5 sene tv8 kanalında çalışan Hanzade Ofluoğlu survivor yarışmasını sundum şimdide yarışmaya gidiyorum diyerek, diğer yarışmacılara deyim yerindeyse bende buradayım! benden korkun dedi.Bende sizler gibi Hanzade Survivor’a katılınca hayatını merak edip araştırmaya çalıştım.Elimde olan bilgileri siz değerli okurlarada aktarmak istiyorum.

Peki Hanzade Ofluoğlu Nereli, nerede doğdu gibi soruları hemen cevaplayalım.Sarışın olmasından ve zaten güzelliğinden de anlaşılacağı gibi yarışmacımız 1988 senesinde İzmirde doğmuştur.Lise yıllarında doğduğu şehirde okuyan Hanzade, 17 yaşında Koç Üniversitesini kazanınca İstanbula gelmiştir.Okulunu bitirdikten sonra yolu Acun Ilıcalı ile kesişip Acun Medya’da 5 sene sunuculuk yapmıştır.Bir ara ortalardan kaybolan yarışmacı spor hayatım olduğu için geriye dönüş yapıp 3 yıldır takım olarak oynanan flagfootbal oynuyorum dedi.10 senedir evli olan Hanzade Ofluoğluna survivor gönüllüler 2021 yarışmasında başarılar dilerim.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla