Sohbet Odaları

 

Türkçe mirc indir

 

mirc indir

Maraşlı Kimdir

Maraşlı dizisi ilk fragmanını yayınladı.Bu dizide Maraşlı bir ailenin çocuğu olarak karşımıza çıkan Burak Deniz dizide özel kuvvetlerden ayrılan bir asker olarak karşımıza çıkıyor.Sahaf dükkanı açarak orada hayatını devam ettirebilmektedir.Tabi dizi bu şekilde başlasada ilerleyen zamanlarda çıkacak olayların neler getirebileceği merakla bekleniyor.

Maraşlı Burak Deniz Kimdir Hayatı nasıl geçti, onu anlatmaya çalışayım.

Burak Deniz 20 Ekim 1989 yılında İstanbulda doğarak hayata başlamıştır.Çekirdek bir ailede yaşayan yakışıklı oyuncu genç yaşta Annesi ile Babası ayrıldıktan sonra hayatın zorluklarını görmeye başladı.Asıl memleketi İzmit olan oyuncu, Çanakkale 18 Mart Üniversitesinde Sanat Tarihi okumuştur.Fakat oyunculuk merakı olan Deniz hayatını bu yönde devam etme kararı almıştır.

Televizyon hayatı 2011 yılında yayınlanan Kolej Günlüğü dizisiyle başladı.Sonrasında 2012 yılında Sultan dizisinde oynayıp Tarık karakterine hayat vermiştir.Patlama noktası ise 2013-14 yıllarında Kaçak dizisiyle daha çok üne kavuştu, popülerliği artması nedeniyle çeşitli dizilerde rol almaya devam etmiştir.Benim bildiğim en son 2017 yılında Fox Tvde yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde başrol olarak oynamıştır.

sohbetmobil sitesi olarak Burak Deniz Beyfendiye yeni dizisi Maraşlı da, başarılar diliyoruz.Fenerbahçe transferleri konusunda Edin Visca Hamlesi < tıklayarak göz gezdirebilirsiniz.

 


Yorumlar

RSS üzerinden bu yazıya yapılan yorumları takip edin.

Sohbetin ne kadar eğlenceli olduğunu gösterecek olan sohbet girişlerimizi artık sizler için profesyonel bir hizmet anlayışıyla hizmetinize sunuyoruz.


mirc indir
mIRC Yükle
sitene sohbet ekle
Sitene Sohbet Ekle
Mobil Sohbete Başla
Mobil Sohbete Başla